23. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej

11 stycznia 2015 roku odbyła się 23. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zbierano dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. W naszej szkole Orkiestra grała po raz 14. Wielkie granie rozpoczęliśmy w niedzielę od godz. 16.00. Przygrywał nam zespół muzyczny AXEL.

W sali gimnastycznej na wszystkich czekały różne atrakcje. Odbył się specjalny pokaz tresury psa tropiącego narkotyki  szukającego w kartonach ukrytych przedmiotów. Tresurę prowadziła Pani Barbara Bielak z „Asystentkami”.

W kawiarence można było zjeść pierogi, gołąbki meksykańskie, chleb ze smalcem i ogórkiem oraz desery i ciasto, wypić kawę i herbatę.
Odbył się koncert życzeń z „licytacją” piosenek. Na scenie występowali młodzi artyści- uczniowie naszej szkoły. Wspaniałe występy przeplatane były licytacją, ufundowanych przez przyjaciół szkoły i rodziców gadżetów i zaproszeń, np. na rybkę, basen, do salonu fryzjerskiego, gabinetu stomatologicznego.

Na koniec nie zabrakło światełka do nieba. Tym razem były to fontanny na torcie.

Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali i byli razem z nami.

ZEBRALIŚMY 4062 złote