26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny z wielką radością wspieraliśmy akcję Jurka Owsiaka. Dnia 14 stycznia 2018 roku w Dychowie na sali gimnastycznej odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze były zbierane na podstawowe oddziały neonatologiczne, wyrównania szans w leczeniu noworodków. W akcji, jak zwykle, brała udział cała kadra szkoły i przedszkola, pracownicy obsługi, kuchni. Kwestowały cztery wolontariuszki. Na łasuchów czekały w bufecie pyszności- różne ciasta, ruskie pierogi, gołąbki meksykańskie, chleb ze smalcem i ogórkiem. Były tańce, śpiewy i inne popisy sceniczne w wykonaniu dzieci ze szkoły i przedszkola. Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom wspierającym tegoroczny finał.
W tym roku zebraliśmy 5400 złotych.