28.FINAŁ WOŚP

W niedzielę 12 stycznia 2020 roku znowu stanęliśmy na wysokości zadania – zagraliśmy w kolejnym, 28. już finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po raz kolejny potwierdziła się ogólnie znana prawda, że wspólne zgodne działanie przynosi bardzo pozytywne rezultaty. Szkolna i lokalna społeczność wraz z przedstawicielami lokalnych władz zgromadziła się w sali świetlicy wiejskiej, ozdobionej motywami żeglarskimi, nawiązującymi do tegorocznego hasła: ,,Wiatr w żagle!”. Od godziny 16:00 odbywały się tu licytacje, losowanie fantów, malowanie twarzy dzieciom, solowe występy muzyczne naszych uczniów oraz wspólne śpiewanie szant. Szczytny cel oraz pyszności serwowane w kawiarence dodawały pozytywnej energii. Spotkanie zakończyliśmy tradycyjnie światełkiem do nieba.

Udało się nam zebrać 7972,48 zł

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia imprezy. Składamy podziękowania za zaangażowanie w różnej formie, obecność i hojność, za każdy grosik wrzucony do puszki.