Ślubowanie na ucznia klasy pierwszej

Dnia 2 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie na ucznia klasy pierwszej . Pani dyrektor Iwona Sancewicz oraz przedstawiciel uczniów klas starszych Jakub Miazgowicz serdecznie powitali bohaterów uroczystości oraz ich rodziców. Uczniowie klasy pierwszej pięknie wyrecytowali wiersze oraz zaśpiewali przygotowane piosenki. Swoim występem udowodnili, że zasługują na to by zostać przyjęci w poczet pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. Młodszych kolegów przywitał również Szkolny Klub Europejski „Gwiazdki”, który życzył im radości i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy oraz osiągania samych sukcesów w nauce. Po złożeniu ślubowania , Pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Dzieci otrzymały na pamiątkę dyplomy. W tej szczególnie uroczystej chwili przejęci byli nie tylko sami uczniowie, ale również ich rodzice.

Uczniowie klasy pierwszej bardzo dziękują za prezenty ufundowane przez Panią sołtys Janinę Łukaszewicz oraz Radę Sołecką. Chcieliby również podziękować Radzie Rodziców za piękne książki oraz Urzędowi Gminy Bobrowice za pomoce dydaktyczne, które sprawią, że nauka będzie łatwiejsza i przyjemna.