KONKURS POD HASŁEM „WIOSENNY SPACER” ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Za oknami coraz bardziej widoczna wiosna, uczniowie na lekcjach przyrody udają się na spacer połączony z obserwacjami jej pierwszych znaków. Także słoneczne i coraz cieplejsze popołudnia sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. W związku z tym w szkole został ogłoszony konkurs Pod hasłem „Wiosenny spacer”. Można było wykonać prace w trzech kategoriach: praca plastyczna, zdjęcie, opowiadanie lub wiersz. Uczniowie mieli około trzech tygodni na przemyślenie i przygotowanie prac.

Na umówiony termin siedmioro uczestników zgłosiło swój udział. Ich wytwory zostały zaprezentowane na gazetce ściennej na szkolnym korytarzu oraz na świetlicy, tak by wszyscy uczniowie mogli się z nimi zapoznać, a były to: 1 zdjęcie, 1 opowiadanie, oraz 5 prac plastycznych, z czego 1 przestrzenna z plasteliny i 1 w formie komiksu. Każdej pracy został przypisany numerek, a po tygodniu odbyło się tajne głosowanie, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie uczęszczający do naszej szkoły. W wyniku tego głosowania wyłoniono zwycięzców:

I miejsce z liczbą 49 głosów uzyskał Patryk, uczeń klasy pierwszej,

II miejsce zajęła Kamila z klasy drugiej uzyskując 18 głosów,

III miejsce przypadło Mai z klasy III, która otrzymała 16 głosów

W kategorii literackiej została zgłoszona 1 praca, której autorka Patrycja z klasy IV zajęła I miejsce.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez szkołę. Gratulujemy!!!!