Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Miesiąc październik to czas zawodów sportowych. Uczniowie klasy II i III wzięli udział w XVI turnieju eliminacyjnym piłki nożnej U-10 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Młodzi piłkarze nie uzyskali awansu, ale wzbogacili się o nowe doświadczenia. Uczniowie klasy V i VI reprezentowali szkołę w turnieju badmintona w Bobrowicach. Grupy uzyskały III i IV miejsce.Największy sukces odnieśli uczniowie klasy trzeciej w biegach przełajowych im. Janusza Zyzaka organizowanych przez Nadleśnictwo Brzózka. Biegi odbywały się na terenie ścieżki edukacyjnej „Braszka”.

W grupie chłopców wygrał Wojciech Mucha – otrzymał tablet. Drugie miejsce zajął Dawid Wawrzyniak- dostał MP3.

W grupie dziewcząt na drugim miejscu uplasowała się Julka Sieniawska- otrzymała MP3. Gratulujemy!!!