Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W dniu 26.06.2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15, które odbyło się w sali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Dychowie. Honorowymi Gośćmi Zespołu Szkół Samorządowych byli: generał dywizji Straży Granicznej Dominik TRACZ – Komendant Główny Straży Granicznej i jego była wychowawczyni i nauczycielka Pani Józefa Godlewska, generał brygady Straży Granicznej Andrzej KAMIŃSKI – Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim, kontradmirał Straży Granicznej Piotr STOCKI – Komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku, Wójt Gminy Bobrowice – Marek Babul, przedstawiciele Rady Gminy i Komisji Oświaty i Komisji Rewizyjnej w Bobrowicach: Bogna Litwin i Andrzej Grudziński, Nadleśnictwa Brzózka – Cezary Żmijewski, Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobrowicach – Małgorzata Łukaszewicz, trener Klubu Sportowego „Energetyk”-Jerzy Ostojski, Ks. Proboszcz Marek Kowal, Przewodnicząca Rady Rodziców – Mirosława Hołownia, przedstawiciele „Świetlicy po schodkach” i wiele innych osób.Za przybycie na tę uroczystość serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom. Dziękujemy w imieniu uczniów za ufundowanie wspaniałych nagród dla najlepszych absolwentów i uczniów. Dziękujemy za podniesienie rangi tej uroczystości. Była to również szczególna i bezcenna godzina wychowawcza dla nas wszystkich, gdy były uczeń naszej szkoły obecnie generał dywizji Straży Granicznej Dominik Tracz dziękował swojej nauczycielce Pani Józefie Godlewskiej za naukę i wychowanie. Była to wskazówka i lekcja, że warto dążyć do celu wytężoną pracą i nauką, by spełniać swoje marzenia. Dziękujemy!!!